VIDEO-PARTY

NAJWIĘKSZE ŚWIATOWE PRZEBOJE W ORYGINALNYCH WYKONANIACH NA DUŻYM EKRANIE, czyli Video-Party. Największe hity zagraniczne i polskie od lat 60-tych do współczesnych najnowszych przebojów. Super impreza pozwalająca poczuć atmosferę tamtych lat - wrócić do wspomnień. Dawka różnorodnej muzyki dla każdego zapewniająca wieczór pełen niezapomnianych wrażeń.

Jako jedni, jak na razie z nielicznych w kraju oferujemy profesjonalne wideo party, na wysokiej klasy specjalnym sprzęcie prezentujemy wielkie przeboje począwszy od lat 60-tych do współczesności, gdzie bawiący się, mogą nie tylko usłyszeć, ale i zobaczyć swoich ulubionych wykonawców. W czasie rzeczywistym miksowany dźwięk równocześnie z obrazem, w trakcie imprezy również ciekawe wizualizacje. Bogata i dobrej jakości płytoteka pozwala na zaspokojenie różnorodnych gustów, a wersje live niektórych utworów pozwalają poczuć atmosferę różnorakich występów i koncertów. Jest to również okazja, aby bawiący się mogli nie tylko usłyszeć, ale niejednokrotnie po raz pierwszy zobaczyć wykonawców przebojów doskonale znanych i wcześniej wielokrotnie już słyszanych.

 

Sprzęt:

Oświetlenie skanery Martin Wizard Extreme, głowice ruchome firmy Chauvet, głowica laserowa, lasery, efekty diodowe, maszyny do dymu. Wysokiej klasy profesjonalne nagłośnienie, konsola-mixer Pioneer SVM-1000, odtwarzacze Pioneer DVJ-X1 - 2 sztuki, rzutniki, duże ekrany dual Vision.

Imprezę prowadzi profesjonalny VDj.


Galeria Video-Party


powrót
copyright: Karczma Młyn     wizyt: 247294 wykonanie: projektowanie stron Tarnów intellect.pl